Кошик
667 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Дитячі іграшки Вадер, ТігресІграшки для дітей
Фільтри
Диапазон цен, грн.
НаявністьСтрана производитель
Контакти
Товари для рукоділля, заколки, біжутерія, одяг, іграшки, подарунки та інше "Рукодільна СІМЕЙКА"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380675079211Viber, WhatsApp
+380445929465
+380948929465
+380635363375
Сергій
УкраїнаКиївsimeyka.prom.ua

Шановні покупці! З 10 по 19 липня, в зв'язку з відпустками, замовлення будуть оброблятись з запізненням 1-2 дні. Наш ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН "Рукодільна сімейка" приймає ЗАМОВЛЕННЯ ЧЕРЕЗ САЙТ та оплату виставлених рахунків - цілодобово та без вихідних. Оброблення замовлень, відправлення, відповіді на дзвінки тільки в робочі дні (години). Відправлення замовлень гарантовано з 20.07.20. На час дії надзвичайної ситуації та карантину замовлення з післяплатою на суму меншу за 500 грн автоматично переводяться на 100% оплату!!! Просимо з розумінням поставитись до даних обмежень.

Глітер (блискітки)

у вигляді галереїу вигляді списку

Блискітки для декору (глітер), фасовані та в наборах. Різні кольори в асортименті

Глітер - це розсипчасті кольорові блискітки різної форми і розміру, які використовують у творчості та рукоділлі, макіяжі та манікюрі, для тимчасових татуювань (боді-арт, глітер-тату),  а також в поліграфії.

 Глітером можна прикрашати різноманітні вироби, починаючи із прикрас для волосся, закінчуючи декором для дому. Його можна змішувати з фарбою, лаком або клеєм і наносити на поверхню, або ж, нанести клейову основу (знову ж таки, клей, лак, або стійку фарбу), а поверх основи присипати глітер. У другому випадку після висихання візерунку з блискучого тату  необхідно пензлем змести зайвий глітер.

Декоруючи що-небудь глітером, обов'язково підкладайте під ту річ аркушик паперу. Дотримання цього правила допоможе заощадити декоративний матеріал та спростить прибирання по закінченню роботи.

У випадках з макіяжем, глітер використовують для створення екстравагантних або святкових вечірніх луків, адже при нанесенні макіяжу блискітки дають красивий і незвичайний 3D ефект, який підійде для новорічного або просто святкового макіяжу:

-  виглядає ефектно на повіках і одразу акцентує увагу на вашому макіяжі

-  комбінується з матовою нейтральною помадою

- використовується для підкреслення або створення пігментних плям (нанесіть на основу блискітки потрібного розміру і закріпіть за допомогою фіксуючого спрею).

Для декору тіла блискітками глітер наносяться сухим пензлем на ділянку шкіри, змащену жирною основою (крем або молочко для тіла). А при бажанні, його навіть  можна розмішати з розсипними тінями, рідкими помадами, а також з лосьйоном для тіла.

Манікюр з глітером сьогодні займає тверду позицію в нейл-дизайні. Мерехтіння блискіток і стразів на нігтях заворожує погляди і розмальовує життя в яскраві тони. Такий манікюр підходить не тільки для святкового виходу в світ. Він актуальний і в повсякденному житті. 

Майстри нейл-арту часто використовують в манікюрі кольоровий пил чи пісок з блискіток, яким можна прикрашати як повністю всю поверхню нігтя, так і робити яскравий акцент на деталях. Також за допомогою таких блискіток можна робити різноманітні візерунки. Використовуючи глітер для манікюру можна дати волю фантазії.

Сухий глітер на поверхню нігтя наносять особливим методом.  По-перше, можна змочити пензлик у прозорому базовому лаку, акуратно вмочити в баночку з блискітками і нанести гліттер на пластину нігтя. Надлишок блискіток (глітер, який не приклеївся) необхідно зняти пензликом. Інший спосіб нанесення глітеру: потрібно базовим прозорим лаком покрити весь ніготь або намалювати візерунки. Сухим пензликом взяти блискітки і струшуючими рухами розсипати на підготовлений ніготь, не торкаючись до лаку. Прикрасивши ніготь блискучими частинками, потрібно закріпити результат роботи фіксуючим покриттям.

Якщо Ваша душа жадає експериментів і нових вражень, але справжні татуювання для вас - занадто екстремально і страшно, зверніть увагу на чудову альтернативу - боді-арт або гліттер-тату (тимчасові татуювання)! Мистецтво прикрашати своє тіло тимчасовими малюнками заслужило любов шанувальників на всіх континентах, адже його переваги не підлягають сумніву: яскраво, незвично і головне - безпечно.
Гліттер для боді-арту, гліттер-тату абсолютно безпечний для шкіри і закріплюється на ній завдяки спеціальному еластичному клею. При створенні оригінального малюнка на тілі ви можете втілити в життя власний задум або ж скористатися спеціальними трафаретами.

Тож глітер можна використовувати у абсолютно різних сферах, як тільки забажає душа та підкаже фантазія!

 

Блестки для декора (глиттер), фасованные и в наборах. Разные цвета в ассортименте

Глиттер - это рассыпчатые цветные блестки разной формы и размера, которые используют в творчестве и рукоделии, макияже и маникюре, для временных татуировок (боди-арт, глиттер-тату), а также в полиграфии.

Глиттером можно украшать различные изделия, начиная с украшений для волос, заканчивая декором для дома. Его можно смешивать с краской, лаком или клеем и наносить на поверхность, или же, нанести клеевую основу (опять же, клей, лак, или стойкую краску), а поверх основы присыпать глиттер. После высыхания необходимо кистью смести лишние блестки.

Декорируя что-нибудь глиттером, обязательно подкладывайте под этот предмет лист бумаги. Соблюдение этого правила поможет сэкономить декоративный материал и упростит уборку по окончании работы.

В случаях с макияжем, глиттер используют для создания экстравагантных или праздничных вечерних луков, ведь при нанесении макияжа блестки дают красивый и необычный 3D эффект, который подойдет для новогоднего или просто праздничного макияжа:

- выглядит эффектно на веках и сразу акцентирует внимание на вашем макияже

- комбинируется с матовой нейтральной помадой

- используется для подчеркивания или создание пигментных пятен (нанесите на основание блестки нужного размера и закрепите с помощью фиксирующего спрея).

Блестки наносятся сухой кистью на участок кожи, смазанной жирной основой (крем или молочко для тела). А при желании, их даже можно размешать с рассыпными тенями, жидкими помадами, а также с лосьоном для тела.

Маникюр с глиттер сегодня занимает твердую позицию в нейл-дизайне. Мерцание блесток и стразов на ногтях завораживает женские взгляды и разрисовывает жизнь в яркие тона. Такой маникюр подходит не только для праздничного выхода в свет. Он актуален и в повседневной жизни.

Мастера нейл-арта часто используют сухой продукт в виде цветной пыли, песка, которым можно украшать как полностью всю поверхность ногтя, так и кончик. Также, с помощью таких блесток можно делать разнообразные узоры, здесь можно дать волю фантазии.

Сухой глиттер наносят особым методом. Во-первых, можно смочить кисточку в прозрачном базовом лаке, аккуратно обмакнуть в баночку с блестками и нанести глиттер на пластину ногтя. Лишние блестки сметаются кисточкой. Другой способ нанесения глиттера: нужно базовым прозрачным лаком покрыть весь ноготь или нарисовать узоры. Сухой кисточкой взять блестки и, встряхивая, рассыпать на подготовленный ноготь, не прикасаясь к лаку. Украсив ноготь блестящими частицами, нужно закрепить результат работы фиксирующим покрытием.

Если Ваша душа жаждет экспериментов и новых впечатлений, но настоящие татуировки для вас - слишком экстремально и страшно, обратите внимание на замечательную альтернативу - боди-арт (временные татуировки)! Искусство украшать свое тело временными рисунками заслужило любовь поклонников на всех континентах, ведь его преимущества не подлежат сомнению: ярко, необычно и, главное, безопасно.
Глиттер для боди-арта абсолютно безопасен для кожи и закрепляется на ней благодаря специальному эластичному клею. Для создания оригинального рисунка на теле, можно воплотить в жизнь собственный замысел или же воспользоваться специальными наборами трафаретов.

Поэтому глиттер можно использовать в совершенно разных сферах, как только пожелает душа и подскажет фантазия!