Кошик
667 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Дитячі іграшки Вадер, ТігресІграшки для дітей
Виробники
Фільтри
Диапазон цен, грн.
НаявністьТипСтрана производитель
Контакти
Товари для рукоділля, заколки, біжутерія, одяг, іграшки, подарунки та інше "Рукодільна СІМЕЙКА"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380675079211Viber, WhatsApp
+380445929465
+380948929465
+380635363375
Сергій
УкраїнаКиївsimeyka.prom.ua

Шановні покупці! З 10 по 19 липня, в зв'язку з відпустками, замовлення будуть оброблятись з запізненням 1-2 дні. Наш ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН "Рукодільна сімейка" приймає ЗАМОВЛЕННЯ ЧЕРЕЗ САЙТ та оплату виставлених рахунків - цілодобово та без вихідних. Оброблення замовлень, відправлення, відповіді на дзвінки тільки в робочі дні (години). Відправлення замовлень гарантовано з 20.07.20. На час дії надзвичайної ситуації та карантину замовлення з післяплатою на суму меншу за 500 грн автоматично переводяться на 100% оплату!!! Просимо з розумінням поставитись до даних обмежень.

Муліне (нитки для вишивання)

 

 

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку

Нитки для вишивання з назвою «муліне» були винайдені в 1896 році в компанії DMC у Франції. І по цей час муліне є найпопулярнішими нитками для вишивання в світі, оскільки вони, по-перше, характеризуються  блискучістю і м’якістю, по-друге, ці нитки легко відокремлюються і при вишиванні не розпушуються, не закручуються, добре лягають  на тканину і дають незрівнянний результат.

Як правило, муліне - це бавовняна нитка для вишивки. Також в деяких випадках застосовується муліне з вовни або акрилу. Використовують ці нитки не лише для вишивання, а й для інших видів рукоділля, отримуючи яскраві, якісні вироби ручної роботи (хенд-мейд).

Для України вишивка є традиційним видом народного ремесла. Українська вишивка —  один із найпоширеніших видів ручної праці українських жінок і, зокрема, дівчат. Вишивку вживають в українському народному побуті передусім на предметах одягу, в основному на жіночих і чоловічих сорочках. Крім того, вишивки поширені на предметах домашнього вжитку, таких як рушники, скатертини, наволочки тощо.

 

Нитки для вышивания c названием «мулине» были изобретены в 1896 году в компании DMC во Франции. На сегодняшний день мулине являются самыми популярными нитками для вышивания в мире, поскольку они, во-первых, характеризуются гармоничным блеском и мягкостью, во-вторых, эти нити легко отделяются и при вышивании не разрыхляются, не закручиваются, хорошо ложатся на ткань и дают несравненный результат.

Как правило, мулине - это хлопчатобумажная нить для вышивки. Также в некоторых случаях применяется мулине из шерсти или акрила. Используют эти нити не только для вышивания, но и для других видов рукоделия, получая яркие, качественные изделия ручной работы (хенд-мейд).

Для Украины вышивка является традиционным видом народного ремесла. Украинская вышивка - один из самых распространенных видов ручного труда украинских женщин и, в частности, девушек. Вышивку употребляют в украинском народном быту прежде всего на предметах одежды, в основном на женских и мужских рубашках. Кроме того, вышивки распространены на предметах домашнего обихода, таких как полотенца, скатерти, наволочки и тому подобное.